Müsteşar Yardımcımız Sayın Mücahit Demirtaş ve AB Yatırımları Dairesi Başkanımız Sayın Ferruh Parmaksız Erzincan İkinci Yapım İşi Projesi temsilcilerini kabul etti

Müsteşar Yardımcısı Sayın Mücahit Demirtaş, AB Yatırımları Dairesi Başkanı Sayın Ferruh Parmaksız ile birlikte Erzincan İkinci Yapım İşi Projesi (Erzinan Atıksu Artıma Tesisinin Rehabilitasyonu ve Genişletilmesi Prejesi) temsilcilerini üst düzey bir toplantıda kabul etti. Toplantı, proje uygulamasında alınacak tedbirler gündemiyle 6 Ekim 2016 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı binasında gerçekleşti.

Toplantıda, Müşavir ve Yüklenici şirketler Sayın Demirtaş’ı ve Sayın Parmaksız’ı projenin güncel durumu hakkında bilgilendirdiler. Konuyla ilgili bilgi alan Sayın Demirtaş, projenin bitim aşamasından çok uzak olmadığını, tüm tarafların projeyi birlikte omuzlayarak başarılı bir şekilde neticelendirmek için gerekli desteği vermesi ve böylelikle Erzincan halkına hizmet götürmek gayesinde olması tavsiyesinde bulundu.

Toplantıya ayrıca Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Sayın Özlem Esengin (Koordinatör), Sayın Özgür Uğraş (İhale Birimi Şube Müdür Vekili), Sayın İlhan Gültekin (Kıdemli Sözleşme Uzmanı), Erzincan Belediyesinden Sayın Ümit Aykan’ın yanısıra Müşavir ve Yüklenici şirket temsilcileri katıldı.

Haber Tarihi: 13.10.2016
HABERLER Tüm Haberler
Mustafa Kemal Mah. Eskişehir Devlet Yolu 9. km. No: 278 Çankaya - Ankara
+90 (312) 474 0350 - 51
+90 (312) 474 0352 - 53
|
www.ipa.gov.tr
AVRUPA BİRLİĞİ ve DIŞ İLİŞKİLER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Her Hakkı Saklıdır © 2017 ab@csb.gov.tr